На кафедрі німецької філології ЧНУ успішно реалізовується міжнародна програма DLL

Студенти 4 курсу кафедри німецької філології спеціальності 014 «Середня освіта» (Мова і література (німецька, англійська)) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали свої перші міжнародні сертифікати після успішного проходження курсу DLL 1 на платформі Moodle від Goethe-Institut.

Здобувачі освіти успішно попрацювали над теоретичною частиною та провели під час проходження педагогічної практики на основі здобутих знань практично-дослідницький проєкт у Першій міській гімназії міста Черкаси. Під керівництвом тьюторів програми Лесі Овсієнко та Олександра Титаренка студенти активно працювали впродовж кількох місяців.

Нагадаємо, що на кафедрі німецької філології Хмельницького реалізується міжнародна програма Deutsch lehren lernen / Вчимося навчати німецької на основі укладеної угоди між ЗВО та Goethe-Institut в Україні. Отримані сертифікати демонструють професійне зростання здобувачів освіти та відкривають нові можливості у подальшій професійній діяльності.

Кафедра німецької філології висловлює подяку вчительці Першої міської гімназії Надії Карнауховій, яка надавала поради здобувачам освіти під час проходження практики в школі, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології