ВИКЛАДАЧКИ КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI JPJO

30 березня викладачі кафедри теорії та практики перекладу Ewa Nazaruk-Stocka та Inna Nazarenko відвідали szkolenie dla nuczycieli języka polskiego jako obcego, організоване Szkołą Języków Obcych Glossa у місті Львові. Курси проводила викладач Glossy Pani Paulina Kuc. полоністів вчили як планувати заняття з сучасної польської мови, розповідалося про те, як краще довести до автоматизації використання закінчень у польських словах, про найсучасніші способи тренування вимови та про ламання мовного бар’єру. Учасниці курсів привезли додому нові знання з методики, дипломами, призи та незабутні враження!

Кафедра теорії та практики перекладу