ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кафедра німецької філології проводила зустріч з роботодавцями, компанією «ПРОФТІМ», яка презентувала можливості працевлаштування в Німеччині для студентів ННІ іноземних мов під час літніх канікул. Студенти детально ознайомилися з програмою, дізналися, як удосконалити рівень мови за час канікул, провести літо цікаво та пізнавально, змінити оточення, знайти нових друзів та подорожувати. Практика за фахом та робота під час канікул у Німеччині відкриває хороші можливості для студентів для подальшого працевлаштування, дає безцінний досвід та гарну мовну практику. Кафедра німецької філології дякує директорці компанії «ПРОФТІМ» Русановській Т.В. за проведений захід та сподівається на подальшу спільну співпрацю.