7 вересня 2019 року завідувачка кафедри фонетики і граматики...

7 вересня 2019 року завідувачка кафедри фонетики і граматики англійської мови, доцент Кравченко Таміла Миколаївна та старший викладач кафедри Зозуля Олена Володимирівна взяли участь у настановчих заходах з приводу приїзду групи американських стипендіатів 2019-2020 від Програми імені Фулбрайта в Україні. Була проведена зустріч та знайомство з американськими фулбрайтерами, а також представниками інших університетів та організацій України, які приймають гостей зі США за цією Програмою.

Так, кафедра фонетики і граматики англійської мови Черкаського національного університету ім.Б. Хмельницького отримала чудову можливість співпрацювати протягом року зі стипендіаткою Університету Браун Сігне Суонсон зі штату Нью-Йорк. Сігне Суонсон отримала ступінь Бакалавра зі слов'янських мов. Її місія в Україні полягає у розширенні геополітичних і культурних кордонів, тому Сігне планує залучити українське студентство до системи міжнародної освіти шляхом викладання англійської мови, проведення власних наукових досліджень та участі у волонтерських програмах і заходах у місті Черкаси.