Halloween у ННІІМ

Щороку студенти групи 61 з нетерпінням чекають на одне з найбільших та найяскравіших західних свят - Хелловіну, кануну для всіх святих.

Майбутні викладачі англійської мови вважають за необхідне наслідувати американські традиції, адже завдяки цьому вони пізнають культуру народу, мову якого вивчають.

Як і в минулому році, цього річ студенти святкують Хелловін. Зазвичай, вони заздалегідь готують костюми або елементи до них. Це чудова можливість перевтілитися в персонажів потойбічного світу - відьмочок, привидів, зачаклованих котів та інших улюблених героїв казкових історій.

Головною атрибутикою свята є гарбуз із свічкою всередині, що має назву Джек Лантерн. Вирізання гарбузів - справа нелегка, та студенти не втрачають нагоди проявити креативність.

Чудовий настрій, позитивні емоції та натхнення від цього масштабного свята студенти зберігають надовго.