Засідання наукового гуртка з проблем діалектології

01.02.2023 проведено засідання наукового гуртка з проблем діалектології на тему "Die Lautung des Berliner Dialektes“ під керівництвом доцента кафедри Поліщук Надії Миколаївни. Студенти спеціальностей 014 Середня освіта та 035 Філологія німецького відділення долучилися до засідання. Коваленко Катерина і Томаз Віолетта ознайомили присутніх зі звуковими особливостями берлінського діалекту на основі проведеного аналізу на матеріалі відео "Berliner Dialekt". Студенти 1 курсу Тюрпека Нікіта та Скоробагацька Евеліна взяли участь в активній дискусії та дізналися багато нового про особливості берлінського діалекту.
Кафедра німецької філології дякує учасникам за їхню активність та запрошує на подальші заходи!