Участь викладачів і студентів кафедри німецької філології у конференції Гете-Інституту «DLL-Barcamp»

12.11.2021 студенти та викладачі кафедри німецької філології взяли участь у конференції Гете-Інституту «DLL-Barcamp», де обговорювалися результати імплементації проєкту «Deutsch lehren lernen (Вчимося навчати німецької)» у закладах вищої освіти України. Учасники заходу поділилися своїм досвідом у викладанні цієї методики, обговорили виклики сучасного підходу до викладання німецької мови та показали переваги проєкту. Викладач кафедри Яніна Петрівна Ковтун зуміла вибороти приз за найцікавіше питання на конференції.
Кафедра німецької філології дякує організаторам за запрошення за сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Теги: