МАЙБУТНІ ПЕРЕКЛАДАЧКИ ГОСТЮВАЛИ У «ТЕПЛОМУ ДОМІ»

На початку жовтняуже за традицією студентки-перекладачки ННІ іноземних мов відвідали Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім». Цього разу їх радо зустріли вихованки закладу. Оскільки це були дівчатка молодшого шкільного віку, то й подаруночки для них підготували дівчачі, які були придбані за кошти від благодійного ярмарку, влаштованого студентами в День перекладача. Із любов’ю підбирали презенти і студенти, і викладачі кафедри перекладу. Дівчатка із задоволенням спілкувалися, гралися із майбутніми перекладачками. Ще більше задоволення отримали студентки.

Друзі! Пам’ятаймо, що поруч є люди, для яких важлива наша увага!