Рок-концерт

Всі ми знаємо, що студенти нашого інституту можуть наполегливо і старанно навчатися, але ми вміємо і відпочивати. Варто завжди вміти знаходити час для розваг, а надто, якщо вони самі тебе знаходять. Ось такою пригодою стало для мене відвідування рок-концерту, 23 лютого. Не зважаючи на те, що то була п'ятниця і пари втомили мене, я все ж таки пішла. І геть не пожалкувала, адже отримала величезну кількість незабутніх вражень, які словами неможливо описати.

Місцевий гурт "Morast", де всі учасники - мої гарні знайомі, і приїжджий, досить відомий гурт "Skinhate", зарядили "Металевою" атмосферою і їм вдалось добряче відволікти від буденних думок і проблем. А це, насправді безцінно - хоч на годинку просто поринути в свою особисту ідилію. Отже, ніколи не потрібно сумніватись чи відкладати похід будь-куди, де, можливо, на вас чекають приємні емоції і де ви можете побути собою!

- Ольга Ріжова, група 72