Teaching Strategies: 22 Powerful Closure Activities

20 грудня на кафедрі практики англійської мови відбувся методичний семінар, присвячений темі «Teaching Strategies: 22 Powerful Closure Activities».

Головуючим був Джозеф Хейлі, волонтер Корпусу Миру, який цього навчального року працює пліч-о-пліч з викладачами кафедри та приймає активну участь в освітньому процесі. Він ознайомив колег із нестандартними та продуктивними видами та режимами роботи на завершальному етапі заняття.

Кожну із стратегій, запропонованих іноземним фахівцем, викладачі активно обговорювали та проводили паралелі із методичними прийомами, які вони самі застосовують.

Наприкінці семінару відбулася жвава дискусія щодо можливостей імплементації цих навчальних стратегій у викладання англійської мови нашим студентам.