Засідання Ради Української спілки германістів вищої школи в КНЛУ

Доцент кафедри німецької філології Овсієнко Л.О. взяла участь у засіданні Ради Української спілки германістів вищої школи, яке відбулося 19 грудня 2017 року в Київському національному лінгвістичному університеті. Провідними германістами країни обговорювалися основні напрямки роботи Ради УСГВШ на перше півріччя 2018 р. (активізація зв'язків з підрозділами Спілки та прийняття нових членів до УСГВШ). Науковці обговорили також скликання щорічної конференції УСГВШ та внесення змін до Статуту УСГВШ. З доповідями виступали: президент УСГШВ проф. Пилипенко Р.Є., проф. Іваненко С.М., доц. Франко О.Б., доц. Рудківський О.П. та інші.