SHARING EU MULTILINGUAL EDUCATION POLICYMAKING PRACTICES IN UKRAINE

Викладачі та студенти кафедри німецької філології ННІ іноземних мов беруть участь у вебінарі "Sharing EU multilingual education policymaking practices in Ukraine" який проводиться у рамках проєкту MultiEd програми Erasmus Plus! Тартуським університетом (Естонія) та МОН України. Учасники заходу поспілкувалися з Крістіною Каллас, Міністром освіти та науки Естонії у рамках її доповіді «Multilingual Education: Estonian Know-How Sharing" та дізналися багато нового про систему освіти та аспект багатомовності в Естонії. Державний експерт МОН України Марина Мруга детально проаналізувала у своїй доповіді виклики, які стоять перед Україною на шляху до впровадження багатомовної освіти ("Впровадження багатомовної освіти: Виклики, що стоять перед Україною") та отримали детальні рекомендації від МОН України щодо впровадження багатомовної освіти у ЗВО та ЗЗСО.
Кафедра німецької філології дякує організаторам заходу за запрошення і сподівається на подальшу плідну співпрацю.