КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ – ПІДТВЕРДЖЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ПЕРЕКЛАДАЧ»

Перший науково-дослідницький семінар «Кваліфікаційний проєкт – підтвердження кваліфікації ПЕРЕКЛАДАЧ» для студентів 4 курсу ОП ПЕРЕКЛАД (перша – англійська) відбувся 13 вересня 2024 року.

Завідувачка кафедри теорії та практики перекладу, доцентка Ірина Литвин розповіла студентам про етапи роботи над кваліфікаційним проєктом із перекладознавства, вибір якісного матеріалу дослідження, академічну доброчесність, співпрацю із науковим керівником.

Організатори семінару – завідувачка кафедри теорії та практики перекладу, доцентка Ірина Литвин і старша викладачка кафедри Віталіна Рейдало, а також учасник семінару, доцент кафедри Олександр Титаренко – побажали студентам натхнення та успіху в кваліфікаційному дослідженні.

Кафедра теорії та практики перекладу