Продовжують роботу експериментальні курси ...

Продовжують роботу експериментальні курси, які щорічно організує кафедра фонетики і граматики для учнів старших класів. Цьогорічний тривалий карантин наклав певні обмеження і скоригував форму подачі матеріалу. Замість традиційної очної форми  зустрічей, викладачі кафедри запропонували всім бажаючим пройти комплексну підготовку до ЗНО он-лайн. Кожного тижня вони викладають на Facebook-сторінці кафедри матеріали, які допоможуть випускникам якісніше підготуватись до 3 видів завдань ЗНО: Reading, Listening та LanguageUse.  Очікується, що проробивши тести і перевіривши свої відповіді за наведеними ключами,  майбутні абітурієнти не лишеякісно підготуються до ЗНО, але й отримають нагоду навчитись здобувати знання у режимі самостійної роботи, що є однією з актуальних навичок  сьогодення.

Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів та всіх бажаючих перевірити свої знання англійської мови  та вміння з основних видів мовленнєвої діяльності за посиланням