Родзинка 2024 Секція Англійська філологія та методика навчання

22 травня відбулася XXVI Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка 2024». На засідання Секції «АНГЛІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ ТА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ» взяли участь студенти 3 курсу: Замедянська А. В. з доповіддю на тему: «MEASURING MASTERY ASSESSING LEARNING IN CLIL TERTIARY SETTINGS», Мельниченко Є. О. «ПОЛІМОДАЛЬНІСТЬ СПРИЙНЯТТЯ У ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ», та магістри Кондратюк Ю. Р. «ГРАНІ ЛІТЕРАТУРИ ТА НАУКИ: РОЗКРИТТЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ХУДОЖНІХ ТА НАУКОВИХ ТЕКСТІВ»,  Піддубна С. І. «ЛІНГВОКОГНІТИВНИЙ АСПЕКТ АНАЛІЗУ ПОХІДНИХ АНГЛІЙСЬКИХ СКЛАДНИХ СЛІВ ІЗ КОМПОНЕНТОМ LIFE», Черненко І. В. «THE POWER OF POLITICAL NARRATIVES», а також представник Спілки молодих вчених університету Броварська І.А. Дякуємо учасникам за цікаві доповіді та плідну дискусію!