Регіональний науково-практичний семінар на кафедрі німецької філології

22.03.2023 на кафедрі німецької філології відбувся Регіональний науково-практичний семінар підвищення кваліфікації для вчителів ЗЗСО «Moderne Technologien und Ideen im Deutschunterricht». З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка ННІ іноземних мов доц. Швидка Л.В. У програмі заходу були представлені такі доповіді: "Гра на заняттях з німецької мови" (доц. Ганєчко В.В.), "Роль фонетики у навчанні сприйняття мовлення носіїв мови із застосуванням новітніх технологій" (доц. Поліщук Н.М.), "Ігри-енерджайзери на занятті німецької мови" (викл. Ришкова А.В.). Усі учасники заходу долучились до жвавої дискусії стосовно представлених доповідей проведеного заходу та обговорили останні рекомендації та проєкт стандарту до ОП "Середня освіта". Гаранти освітніх програм: доц. Овсієнко Л.О. та ст. викл. Стройкова С.А. представили проєкти ОП для обговорення та провели опитування стейкхолдерів. Усі зацікавлені сторони висловили свої рекомендації та зауваження щодо покращення змісту ОП кафедри німецької філології. Кафедра німецької філології дякує усім вчителям, які долучилися до заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.