МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ В ДІЇ

Раді повідомити Вас про те, що нещодавно студенти 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта  (014.021 Англійська мова і література) та 035 Філологія (035.041 Германські мови та літератури (переклад включно) перша ‒ англійська) мали прекрасну нагоду поспілкуватися з native speaker. 16 березня 2023 року відбулося заняття з курсу «Варіанти англійської мови» за участю доктора філософії з коледжу Рокмонт (Колорадо, США) Кепа Хенслі. Як стверджує старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, канд. філол. наук Лєвочкіна С. В., заняття було надзвичайно цікавим та продуктивним. Студенти активно комунікували англійською мовою, вчилися розрізняти на практиці різні американські діалекти, звертаючи особливу увагу на фонетичні відмінності. Цікаво? Ще б пак! У навчально-науковому інституті іноземних мов по-іншому й не буває! Дякуємо професору Хенслі за жваву, невимушену атмосферу спілкування та цікавий досвід!