Студенти-перекладачі побували у «Centre francophone ALLIANCE»

23 березня 2018 року в рамках тижня Франкофонії студенти-перекладачі побували у «Centre francophone ALLIANCE» («Франкомовному центрі АЛЬЯНС»). Надія Лихенко, Вероніка Цьома, Діана Ященко, Олена Коваленко і Наталія Чернікова випробували свої сили у написанні диктантів і взяли участь в орфографічному конкурсі рівня В1-В2. За підсумками комісії у складі Світлани Ісаєвої – викладача кафедри теорії та практики перекладу Черкаського Національного університету імені Б. Хмельницького, й Анни Лященко – вчителя, спеціаліста другої категорії Черкаської спеціалізованої школи №3, перемогу в старшій категорії здобула четвертокурсниця Надія Лихенко. Після нагородження і вручення призів усі учасники (і школяри, і студенти) мали змогу поспілкуватися французькою, поділитися враженнями. Майбутні перекладачки Вероніка Цьома і Діана Ященко охоче розповіли талановитим ученицям школи № 3 про своє навчання в університеті та перспективи спеціальності, яку вони опановують. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері.