ПЛІДНА РОБОТА СЕКЦІЇ «ПЕРЕКЛАД» НА «РОДЗИНЦІ – 2019»

Цьогоріч засідання секції «Переклад» в рамках ХХІ Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених» видалося надзвичайно плідним. 28 молодих науковців – майбутніх перекладачів виявили бажання поділитися результатами своїх досліджень. Відкрила засідання приємна і вже традиційна церемонія нагородження студентів, які брали активну участь у науковому житті університету впродовж року. Грамоти отримали Ірина Ушкова, Надія Лихенко, Дмитро Огілько, Анастасія Швайко та Марія Мізерна.

Робота секційного засідання розпочалася з доповіді магістрантки Олександри Курдус, далі результати власних перекладознавчих розвідок представило юне покоління науковців: третьокурсники Ірина Луценко, Альона Демченко, Едуард Спіркін, Рімма Богдан, Анна Рева, Ксенія Цимбал. Усі виступи були цікавими та змістовними, тому й викликали жваве обговорення та низку запитань від присутніх, жодне з яких не залишилося без вичерпної відповіді. Найкращою визнали доповідь магістрантки Олександри Курдус. Усі активні учасники заходу були відзначені грамотами.

Кафедра теорії та практики перекладу