«Французька весна-2018»

10.05 2018 в рамках святкування щорічного фестивалю французької культури в містах України «Французька весна-2018» в ННІ іноземних мов Черкаськоо Національного університету імені Б. Хмельницького на базі кафедри теорії та практики перекладу було проведено відкрите засідання науково-дослідного клубу з французькою мови «Grand Café». Родзинкою заходу стала презентація озвученого перекладу франко-бельгійського анімаційного фільму 2017 року «Le grand Méchant Renard et autres contes» (укр. «Великий злий лис та інші казки…»). Студенти-четвертокурсники здійснили переклад українською під керівництвом викладача кафедри теорії та практики перекладу Ісаєвої Світлани. Це вже другий проект в рамках підготовки студентів-синхроністів, який було започатковано магістрантами-перекладачами слов’янських мов. Зацікавленими глядачами були четвертокурсники та магістранти спеціальності «Переклад», викладачі кафедри теорії та практики перекладу Ірина Литвин, Лілія Потапенко, Наталія Рибалка, Яніна Браницька, Оксана П’єцух, Світлана Сторчеус, Віталіна Рейдало. Після показу мультфільму гостям було запропоновано переглянути невеличку ретроспективу підготовки студентами звукозапису анімаційного фільму.