Академічна мобільність

Із метою реалізації внутрішньої академічної мобільності та на основі підписаного договору студенти 3 курсу німецького відділення ОП «Мова і література (німецька, англійська)» ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відвідують курс "Практика усного та письмового мовлення» у дистанційному форматі на кафедрі німецької філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди упродовж другого семестру 2021-2022 н.р. Хочемо подякувати викладачці курсу, представниці Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Керстін Далльо за цікаві та змістовні заняття і можливість отримати новий досвід!!!