14.06.21 викладачі кафедри німецької філології...

14.06.21 викладачі кафедри німецької філології, а саме: доцент Тесля В.А, старший викладач Левицька Л.А., викладач Ковтун Я. П., а також студент 4 курсу Гончар М. — взяли участь у дні відкритих дверей компанії Biz 24, яка пропонує інноваційні маркетингові рішення для розвитку середнього бізнесу. Компанія орієнтована на ринок Німеччини. Захід відбувався у рамках профорієнтаційної роботи кафедри німецької філології.

Слід зазначити, що у подальшому розглядаються перспективи співпраці з Biz24: проходження студентами філологічної практики та можливості працевлаштування випускників спеціальності 035 Філологія.