ЧЕКАЄМО АБІТУРІЄНТІВ на ПЕРЕКЛАД

Кожного року кафедра теорії та практики перекладу переглядає та актуалізує навчальні плани, за якими будуть навчатися нові студенти. Цього року ми вирішили залучити ширше коло стейкхолдерів та опитали студентів молодших і старших курсів, магістрантів, випускників, а також потенційних роботодавців і абітурієнтів. На позачерговому засіданні доцентка Наталія Рибалка представила до обговорення деякі результати опитування та висновки після спілкування з роботодавцями. Декотрі аспекти були передбачуваними та очікуваними, проте були й нюанси, що збудили жваве обговорення. Гаранти освітніх програм проф. Олена Селіванова, доц. Ірина Литвин, доц. Оксана П’єцух, доц. Наталія Рибалка та ст.викл. Віталіна Рейдало зацікавились очікуваннями від навчання, що їх висловили основні учасники ринку перекладів, і зробили все можливе, щоби врахувати їх у навчальних планах спеціальності.Кафедра теорії та практики перекладу хоче висловити щиру подяку всім, хто долучився до опитування, обговорення, а також нашим студентам, що допомагають нам розвиватися й не відставати від сучасного темпу життя.

Кафедра теорії та практики перекладу