«Дніпровська хвиля» заговорила англійською

Початок літа ― завжди хвилююча та напружена пора для  університетської громади, бо ж асоціюється зі складанням іспитів та підбиттям підсумків роботи за увесь навчальний рік. Хто ж справді може насолодитися  спекотним  літнім  сонечком ― то це дітлахи.

Черкаський національний університет продовжує добру традицію піклуватися про юне покоління і організовувати дитячий табір «Дніпровська хвиля». 2018 рік не став винятком, тому і цього літа на теренах ЧНУ можна почути дзвінкий дитячий сміх.

ННІ іноземних мов, як завжди, не залишився осторонь і делегував своїх представників на чолі з волонтером Корпусу Миру Джозефом Хейлі, який працює на кафедрі практики англійської мови. Студентки 3-А курсу Броварська Ілона та Тимофєєва Яна з великим задоволенням та почуттям відповідальності демонструють велич, могутність і красу англійської мови та в ігровій формі заохочують дітей її вивчати. Наш американський волонтер радо розповідає діткам про традиції, звичаї та особливості англомовних країн.