ФРАНЦУЗЬКА В ЧНУ

На початку жовтня відбулося відкрите засідання науково-дослідницького гуртка французької мови «Grandcafé» (керівник – викладач кафедри теорії та практики перекладу Світлана Ісаєва). Прочитав лекцію про історію Гаїті гість заходу Фабенсон М. Фріч (Fabenson M. Frisch), франкомовний волонтер Корпусу Миру (Peace Corps), вільного урядового агентства США.

У такий спосіб студенти-перекладачі мали змогу ознайомитися з історією країни, поринути в її нелегке минуле; а основне – чути французьку мову від носія.

Студенти із задоволенням спілкувалися із Фабенсоном, зачаровані атмосферою заняття, створеною гостем.Спілкування проводилося в основному французькою мовою, інколи англійською. Той факт, що Фабеносон добре говорить українською, став для наших майбутніх перекладачів додатковим стимулом активізації власних зусиль на вивчення іноземних мов.

Щиро дякуємо Фабенсону М. Фрічу за цікаве заняття, за виявлене бажання ділитися своїми знаннями та досвідом.

Кафедра теорії та практики перекладу.