Щедрий подарунок від Польського Міністерства науки та вищої освіти отримали студенти-перекладачі слов’янських мов

У цьому році – році святкування 15-річчя Полонійного центру – студенти спеціальності «Переклад слов’янських мов» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали дійсно щедрий подарунок від Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польша: 6 путівок до літніх мовних шкіл у м. Люблін і м. Пултуск, а також 2 місця для участі в методичних курсах вчителів польської мови  (м. Люблін) для магістрантів.

У Любліні та Пултуску на майбутніх перекладачів-славістів чекають висококваліфіковані викладачі-полоністи, зустрічі та спілкування зі студентами з різних країн, цікаві екскурсії, знайомство з польською літературою, культурою….

Кафедра теорії та практики перекладу й Полонійний центр Навчально-наукового інституту іноземних мов вдячні Міністерству науки та вищої освіти Польщі, й мають надії, що студенти відшліфують знання польської у мовному середовищі.