Фонетика англійської мови: сучасні тенденції та зміни

11 жовтня  у рамках науково-методичних семінарів, які регулярно проводяться кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови відбувся семінар з сучасних тенденцій у фонетиці, який провела доцент Сливка Н.П.

Наталія Петрівна ознайомила слухачів з історією розвитку Британської фонетичної школи, розповіла про видатних сучасних науковців, які працюють у галузі фонетики. Особливий інтерес слухачів викликали новітні зміни у вимові,фонетичні процеси  та сучасні тенденції розвитку фонетики, про які Наталія Петрівна дізналася під час свого стажування в Університетському коледжі Лондона.

Відзначивши корисність  подібних заходів для навчального процесу, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови  проф.Вовк О.І. повідомила, що подібні семінари проводитимуться кафедрою  і надалі.