СТУДЕНТИ-ПЕРЕКЛАДАЧІ ВІДВІДАЛИ ВИХОВАНЦІВ «ТЕПЛОГО ДОМУ»

Нещодавно студенти-перекладачі другого курсу Валя Козлова, Влад Чалий,першокурсники Вадім Ликов, Анна Грінько, Ілона Ющенко разом з куратором – викладачем кафедри теорії та практики перекладу Оленою Піньковською відвідали «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Вони завітали в групу малюків 3-6 років і принесли подаруночки, придбані на зібрані кошти під час благодійного ярмарку, традиційно влаштованого в День перекладача в Навчально-науковому інституті іноземних мов.

Яскраві розмальовки й олівці, цікава ліпка, веселі іграшки й солодощі принесли радість і задоволення як малечі, так і студентам. Малята щиро запрошували студентів завітати до них знову і привести Святого Миколая! Студенти-перекладачі готові до такого візиту. Любі друзі, запрошуємо Вас підтримати такий візит!

Кафедра теорії та практики перекладу