У рамках тижня науки в Черкаському національному ...

У рамках тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького наукову спільноту привітав ректор Олександр Черевко і традиційно відзначив тих, хто має цьогоріч значні досягнення у науковій діяльності.

Почесну грамоту Черкаського національного університету одержала Олена Кресан, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови.

Письмовою подякою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначено Наталію Сливку, доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови.

Грамотами університету ректор відзначив і самих юних науковців. Серед них і студентка ННІ іноземних мов Валентина Семенюта.

Нагородили і наукових керівників студентів, які отримали перемоги у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах. Серед них - Лариса Корновенко, завідувач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.
Науковців ЧНУ також привітав голова профспілкової організації ЧНУ Анатолій Стеценко.