У колі першого курсу!

Ось і промайнуло 1 вересня – день, якого з нетерпінням очікували ті, хто тільки-но приєднався до великої сім’ї студентства. Назавжди залишаться у пам’яті ті перші враження від урочистостей з нагоди Дня знань, участь у яких взяли студенти-першокурсники із своїми кураторами, теплі слова-привітання ректора Олександра Володимировича Черевка.

І почалися напружені робочі будні, початок надзвичайно важливого, цікавого та абсолютно нового шляху пізнання для кожного студента-першокурсника.

Куратори налаштовують студентів на відповідне життя першокурсників за нових умов. Радісні та щасливі студенти обмінюються враженнями та переживаннями від перебування в новому статусі – статусі студента ННІ іноземних мов.

Хочеться побажати нашим новим студентам сил, натхнення, наснаги, енергії, непереборного бажання та великого терпіння у навчанні!!! Ми раді вас бачити в нашій дружній сім’ї smile