День перекладача

СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ
ПЕРЕКЛАДУ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ПЕРЕКЛАДАЧА

Традиційно в рамках «Міжнародного дня перекладача» студенти ОП ПЕРЕКЛАД ( перша-англійська) та ПЕРЕКЛАД (російська, польська) разом із викладачами кафедри теорії та практики перекладу провели низку пізнавальних, розважальних і доброчинних заходів. Змістовними були заняття із носіями мови: Деном Хоулдером та Міхалом Ястжембскі.
Майбутні перекладачі та студенти інших спеціальностей мали нагоду взяти участь у цікавих конкурсах та вікторинах, тестували англійську і отримували смаколики у винагороду. Першокурсники гармонійно влилися в перекладацьку родину - влаштували запальний танцювальний флешмоб перед навчальним корпусом й організували збір коштів для вихованців дитячого будинку «Теплий дім». Директорка ННІ іноземних мов Людмила Швидка та її заступник Людмила Рудакова тепло привітали студентів і викладачів кафедри теорії та практики із професійний днем. Святкова фотозона працювала на всі 100 - усім учасникам свята хотілося залишити оригінальні світлини на згадку про цей феєричний, крутецький.... день.

Кафедра теорії та практики перекладу.