Співпраця у рамках академічної мобільності

18 листопада 2020 року на кафедрі німецької філології у рамках академічної мобільності та на основі договору про співпрацю між ЧНУ ім. Б. Хмельницького та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулася лекція Костянтина Івановича Мізіна, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г. Сковороди. На лекцію «Методологічні проблеми контрастивного вивчення фразеології (пареміології): універсальне vs. специфічне та переклад» було запрошено студентів і викладачів ННІ іноземних мов. У ході лекції було розглянуто причини значного поширення фразеологічних досліджень в Україні, проаналізовано методологічні проблеми при дослідженні фразеологізмів як дзеркала національного менталітету та представлено результати виявлення традиційних та актуальних смислів концепту ГОРДІСТЬ. Дякуємо Костянтину Івановичу Мізіну за цікаву лекцію і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!