Міжнародний День поезії в ННІ іноземних мов

21 березня – Міжнародний день День поезії! Прекрасний місяць весни недаремно обрано для святкування цього чудового та романтичного свята. Адже березень – це місяць, який символізує початок весни, відродження та пробудження після довгих зимових днів. Поезія завжди оспівувала весняний настрій і тепло, зародження нового життя, нових почуттів, нових надій.

21 березня кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання разом зі студентами ННІ іноземних мов та зі студентами Навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» провела прекрасний та яскравий захід до Дня поезії: двері гостинно відчинила Літературно-мистецька вітальня!

Романтична атмосфера відразу захопила всіх. На вечорі звучала класична музика, студенти співали романси та декламували вірші О. Пушкіна, С. Єсеніна, А. Ахматової, М. Цвітаєвої, К. Симонова, А. Вознесенського та інших. Публіка була у захваті від прочитання поезій та прози студентами Аліною Маковською, Світланою Голіковою, Владиславою Вольською, Андрієм Юхно, Стефанією Грановською, Робертом Ушаковим, Іриною Ушковою та багатьох інших.
Родзинкою вечора був виступ іноземних студентів Шеддаді Рашеда Хосина, Акабоаху Рексфорда, Мешрки Іман Терас, Олаиану Фіраса, Абдаллатифа Ахмеда, Ахмета Йилдирима, Ебоаху Фреда Осафо, які читали вірші О. Пушкіна. Аспірант Ахмет Йилдирим заворожив публіку своїм ніжним співом і емоційним прочитанням поєзії «Я Вас любил…»
Слід зазначити, що студенти вивчають російську мову лише чотири місяці, а читали вірші в оригіналі з почуттям та розумінням змісту.

Урочистим та приємним етапом вечора стало пошанування переможців 1 етапу Конкурсу читців, вручення учасникам свята дипломів та грамот директором ННІ іноземних мов Людмилою Володимирівною Швидкою, директором Навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» Наталією Олександрівною Андрусяк та завідувачем кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання Ларисою Віталіївною Корновенко.

Велика вдячність головному режисеру свята Людмилі Миколаївні Кулєшовій, доценту кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання, а також звичайно студентам, які брали участь у підготовці свята: Волошин Інні, Флорі Вікторії, Степаненко Надії, Юхно Андрію, Голіковій Світлані, Вольській Владиславі, Грановській Стефанії, Ушакову Роберту, Ушковій Ірині, Скляру Максиму, Гулюкіну Денису, Маковській Аліні, Ільніцькій Інні, Шуплині Дар’ї, Коломацькій Юлії, Безродній Анастасії, Новоселецькій Ірині, Юрчик Діані, Чуруті Вадиму, Галустян Евеліні, Мамон Ользі, Бойко Євгенії…

Свято закінчилося, але не закінчилася весна, не закінчилася любов, не закінчилася дружба!

Кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання