Онлайн-вебінар "Академічна доброчесність: теорія та практика"

Завідувачка кафедри німецької філології доц. Овсієнко Л.О. та директорка ННІ іноземних мов доц. Швидка Л.В. провели 12 листопада 2020 року онлайн-вебінар для студентів ОС бакалавр та магістр, спеціальностей 014.02 Середня освіта. Мова та література (німецька), 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька). На вебінарі обговорювалася академічна доброчесність та система забезпечення якості освіти, основні пункти Положення про академічну доброчесність Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, особливості перевірки наукових робіт на плагіат.Студенти дізналися про основні принципи академічної доброчесності, проаналізували види порушень, а також наслідки тривалих та системних порушень академічної доброчесності, які впливають на життя кожного і країни в цілому. Також студентам порадили пройти актуальний онлайн-курс «Академічна доброчесність» для вчителів старших класів.