Святкування 55-річчя в ННІ іноземних мов

Навчально-науковий інститут іноземних мов відсвяткував своє 55-річчя. Цілі покоління вчителів, науковців, перекладачів та випускників, які реалізувалися в інших сферах життя, навчалися в ньому впродовж цих років. З нагоди святкувань 17, 18 та 19 травня студенти та викладачі інституту взяли участь у телевізійних програмах- «круглому столі» за участю відомих в Україні та за рубежем випускників минулих років та програмі про сьогодення інституту та студентське життя, флешмобі, присвяченому всесвітньому Дню вишиванки, благодійному ярмарку, Дні відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, конкурсі плакатів про студентські групи, квесті, лотереї.

Колектив інституту приймав вітання від ректора О. В. Черевка, голови профспілкової організації університету А.І. Стеценка, колективів інших інститутів.

Завершилися святкування святковим дійством «Дім, який всі називають Ін’яз», яке було проведене за активної участі студентів, викладачів та випускників інституту Дмитра Гаращенка та Іраїди Чиркової. Випускник інституту, відомий черкаський поет і перекладач, Олексій Юрін прочитав власні поетичні твори, один з яких присвятив рідному інституту. Учасники та глядачі  опинилися у вирі позитивних емоцій, гумору, вишуканих музичних творів та танцювальних композицій.

Ці враження будуть надихати студентів і викладачів на подальшу творчу працю, розвиток рідного інституту і впевнений рух назустріч викликам сьогодення  та наступним  ювілеям.

Дирекція інституту іноземних висловлює подяку студентам інституту за участь у підготовці та проведенні святкових заходів:

Наталія Золотарьова (1-А), Олексій Шкап (1-А), Антон Журавльов (1-Б), Каріна Кім (1-Г), Анастасія Киричок (1-Г), Евеліна Галустян (1-Є), Юлія Колонацька (1-Є), Тетяна Руденко (1-Ж), Анна Стрижак (1-Ж), Альона Шаповал (1-Ж), Андрій Позіхайло (1-З), Анна Тимофєєва (2- А), Мікаель Саліх (2-Б), Сергій Сильчук (2-Б), Дарина Келеп (2-В), Оксана Мураховська (2-Г), Настя Тетеріна (2-Г), Діана Шишковська (2-Г), Яна Савченко (2-Д), Дмитро Кутовий (2-Є), Анастасія Сіденко (2-Є), Ірина Ушкова (2-Є), Крістіна Чистякова (2-Є), Мілена Гриценко (2-Ж), Діана Заварзіна (2-Ж), Яніта Кабан (2-Ж), Аліна Козлова (2-Ж), Дмитро Огілько (2-Ж), Ольга Сухих (2-Ж), Артем Васильченко (3-А), Ігор Крижанівський (3-А), Аліна Третяк (3-А), Вікторія Бойко (3-Б), Ігор Журба (3-Б), Максим Костенко (3-Б), Дарина Носок (3-Б), Вадим Усіченко (3-Г), Альона Ассенгеймер (3-Д), Анна Білоус (3-Д), Анна Коломієць (3-Д), Юлія Литвин (3-Д), Олександр Макаренко (3-Д), Яна Мєдвєдєва (3-Д), Ольга Норенко (3-Д), Крістіна Попова (3-Д), Юлія Стецюк (3-Д), Аліна Ямкова (3-Д), Даша Муравйова (3-Є), Аня Меленко (3-Ж), Артем Шульга (4-Б), Наталія Андрущенко (4-Г), Анастасія Жарова (4-Г), Маргарита Макадзеба (4-Г), Катерина Руденко (4-Г), Таня Антонович (4-Д), Олександра Слободянюк (5-МН).