Засідання гуртка "Ця дивовижна Іспанія"

2.03.2018 відбулося засідання гуртка «Ця дивовижна Іспанія» під керівництвом Бунь Т.М., викладача кафедри теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов. Студенти презентували інформацію про відомих людей Іспанії, охоче обговорювали факти біографії улюблених акторів, спортсменів та інших видатних діячів іспаномовного середовища. Особливо студентам запам'ятались Рігоберта Менчу, правозахисниця корінних народів Гватемали, яка стала наймолодшим лауреатом Нобелівської премії у 1992 році; Кароліна Еррера, дизайнер та модельєр одягу; футболіст Дієго Марадона та "найбільш колумбійський з колумбійських художників" Фернандо Ботеро. Так, в легкій та невимушеній атмосфері студенти не тільки практикували мову, а й поповнювали скарбничку власних знань про іспаномовний світ.