11 квітня 2019 року кафедра іноземних провела IХ Всеукраїнську студентську конференцію «Іноземна мова і кар’єра. Азія».

В конференції брали участь 24 студенти, серед них студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Київського національного торгівельно-економічного університету та Національного університету фізичного виховання і спорту України м. Київ.
Студенти представили доповіді з презентаціями за темами свого дослідження. Деякі доповіді викликали жвавий інтерес і обговорення серед студентів.
Конференція виявилася надзвичайно змістовною та корисною і в такому форматі буде проводитися щорічно.