ННІІМ долучився до комунікативного дискурсу у Миколаїві

6-7 жовтня 2017 року на базі Миколаївського національного університету  ім. В.О. Сухомлинського відбулася Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Комунікативний дискурс у полікультурному просторі». У конференції взяли участь іноземні дослідники проблем освіти та лінгвістики (США, Німеччина), викладачі та аспіранти із 21 навчального закладу України, серед яких ННІ іноземних мов представляла аспірантка кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання, викладач кафедри практики англійської мови Кабіна Ю.Г.

На секційному засіданні заслухали доповідь Кабіної Ю.Г. «Роль парадоксу у постмодерністській літературній грі» та жваво обговорили порушені у доповіді літературознавчі питання.