24.09.2019 в ННІ іноземних мов стартував мовний курс

24.09.2019 в ННІ іноземних мов стартував мовний курс «Англійська мова для початківців». Викладачем курсу є Фулбрайтівська стипендіатка Сігна Свансон, яка працює на кафедрі фонетики і граматики англійської мови з початку вересня. А от студентами цього разу виступають наші шановні колеги - викладачі, які працюють на різних факультетах ЧНУ і виявили бажання опанувати англійську під керівництвом носія мови. Сігна зауважила, що багато хто з її нинішніх студентів вже мають непогані базові знання мови, проявляють неабияку мотивацію і розкривають приховані таланти. Побажаємо їм успіхів і лінгвістичного натхнення!