ДРУЖНІЙ ЗВ'ЯЗОК МОВИ ТА МОЗКУ ОЧИМА ФІЛОЛОГІВ І ФІЗІОЛОГІВ

24 жовтня 2017 р. у межах запланованих кафедрою англійської філології щомісячних науково-методичних семінарів і з метою реалізації наукової співпраці між навчально-науковими інститутами університету відбулася лекція на тему «Особливості функціонування мозку в процесі пізнання», яку провели доценти кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації НДІ фізіології ім. М. Босого Юхименко Лілія Іванівна та Хоменко Сергій Миколайович. Презентована інформація була надзвичайно цікавою та корисною для аудиторії, представлену викладачами ННІ іноземних мов і студентами.

Лекція викликала неабиякий інтерес у присутніх, які мали змогу поставити запитання лекторам, і завершилась активною дискусією, до якої долучилися проф. Жаботинська С.А., проф. Вовк О.І., доц. Кресан О.Я., старші викладачі Токарчук В.А., Сливка Н.П., Киба Л.М. та інші.

На науково-методичному семінарі було прийнято рішення продовжувати наукову співпрацю між інститутами.