В межах вивчення дисципліни «Наукова комунікація іноземною мовою» ...

В межах вивчення дисципліни «Наукова комунікація іноземною мовою» студенти 1 курсу магістратури психологічного факультету взяли участь у першому заході з серії вебінарів з міжнародною участю, що будуть присвячені особливостям академічного спілкування у порівняльному аналізі реалій закладів вищої освіти України і університетів Великої Британії. Студенти разом з викладачем, доцентом кафедри іноземних мов Орловою Н.В., матимуть можливість отримати досвід з перших рук представників Британських університетів.

Під час першої зустрічі за темою «Conducting Research: Justification, Structure Elements and Processes» запрошена гостя з Університету Західної Англії у Брістолі розповіла психологам - магістрантам про особливості підготовки, організації та проведення наукових досліджень. Учасники вебінару дізналися про необхідність і важливість узгодження теми і процедури дослідження з університетським комітетом з етичних питань, обговорили питання особливостей підходів до методологічних аспектів проведення досліджень, а також звернули увагу на відмінності у понятійно-термінологічних апаратах наукового дослідження. Доповідач змістовно і дохідливо відповідала на питання, щодо структурування обґрунтування наукового дослідження англійською мовою в рамках написання кваліфікаційної роботи. За відгуками учасників найбільшу цікавість викликало використання проєктних діаграм Ґанта для планування та контролювання процесу виконання завдань, що сприяє вчасному здійсненню поставлених цілей та запобігає явищу прокрастинації, яке є притаманним виконанню довгострокових проєктів.  Студенти висловили готовність і бажання продовжити спілкування в режимі вебінару, наступна тема якого буде присвячена обговоренню власно студентських науково-дослідних пропозицій.