XХ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених», засідання секції «Німецька філологія»

19 квітня 2018 року відбулася XХ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених» – Родзинка 2018, у якій взяли активну участь викладачі та студенти кафедри німецької філології.

На пленарному засіданні виступив професор Мюнстерського університету (Німеччина) Лінгард Легенгаузен зі змістовною доповіддю на тему «Germany before and after the general elections».

На засіданні секції «Німецька філологія» під керівництвом доц. Овсієнко Л.О., доц. Титаренка О.І. та викл. Ковтун Я.П. обговорювалися актуальні питання германістики. Активну участь взяли студенти третього, четвертого курсів та магістранти.

Дискусія проходила жваво, використання PPT-презентацій активізувало увагу всіх учасників та надало виступам наочного характеру.

Студентки Попова К.В., Андрющенко Н.В., Марчук Н.О. та Мураховська О.М. були нагородженні грамотами за найкращі доповіді.