9/11 в об'єктиві американських ЗМІ

11 вересня - визначна дата для кожного американця. Адже цього трагічного дня сімнадцять років тому відбулася терористична атака на так звані "Башти-близнюки" та Пентагон. Про перебіг подій того дня, їх наслідки та значення для американської культури розповідав студентам ННІ іноземних мов Волонтер Корпусу Миру Жан-Поль Рено. Журналіст у минулому, Жан-Поль продемонстрував, як цю подію висвітлювали різні ЗМІ та поділився спогадами про 9/11. Студенти жваво обговорювали з Волонтером зміни американського світогляду, деталі та наслідки найбільшого терористичного акту в історії США. Завдяки цьому заходу учасники поглибили свої знання американських традицій та культури і попрактикували англійську з носієм мови. Щиро дякуємо JP Renaud за пізнавальну розповідь, а студентам за цікаві питання!