Олімпійський урок

У п'ятницю, 07.09.2018, на студентській площі відбувся Олімпійський урок. Увесь викладацький склад, а також студенти першого курсу і всі охочі мали змогу приєднатися до цього дійства. Об 11:20 було проведено руханку під керівництвом справжнього професіонала Максима Довбуша за участі студенток нашого університету. Також були присутні поважні гості, зустрічі з якими ми були дуже раді – а саме: ректор універститету Олександр Черевко, призер Олімпійських ігор Олександр Мотузенко, паралімпійський чемпіон з футболу Богдан Кулініч, відповідальний секретар відділення НОК Іван Урста, стипендіат НОК Олександр Гнатенко та багато інших цікавих особистостей.
Об 11:40 ми мали нагоду споглядати майстер-класи з різних видів спорту на галявині за будівлею університету. Ми самі мали можливість брати участь у цих майстер-класах. Ми грали у футбол, волейбол, займались фітнесом. Це було дуже цікаво і захоплююче стати частиною цього дійства!
Ми отримали багато позитивних емоцій!