ЧЕТВЕРОКУРСНИЦЯ «ПЕРЕКЛАДУ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ» ЛЄРА ПАЛІЙ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ!!!

ЧЕТВЕРОКУРСНИЦЯ «ПЕРЕКЛАДУ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ»

ЛЄРА ПАЛІЙ

СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ!!!

Хвилююча для всіх молодих полоністів подія року – Всеукраїнський диктант з польської мови! Щороку патронат над цим заходом здійснює Посольство Республіки Польща в Україні. Відповідально, аж моторошно! Цього разу представляти слов’янський переклад ННІ іноземних мов взялися студентка 4 курсу Валерія Палій і третьокурсниця Анастасія Болотюк. У відчайдушній боротьбі орфографічних компетенцій ІІІ місце взяла Валерія Палій, лишаючи позаду багатьох з 40 учасників, які представляли найамбітніші виші України. Настя теж не пасла задніх і показала 11-ий результат, хоча більшість із суперників були старші та мали більший досвід вивчення польської.

Серед традиційно щедрих нагород залікова книжка польського університету, який запрошує на безкоштовне навчання – значуще визнання досягнень переможців. Лєра розглядає новенькі палітурки і ще роздумує: магістратура – тут чи там? Вдалого вибору!

НАШІ ВІТАННЯ ВАЛЕРІЇ ПАЛІЙ І АНАСТАСІЇ БОЛОТЮК!!!  ПОБАЖЕННЯ УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ!!!

Кафедра теорії та практики перекладу