Твір на тему: Що я робив минулої осені ?

Як це заведено, кінець семестру несе нам дві новини (одну гарну і другу ще кращу): наближається Новий Рік та сесія! І те і інше є приводом підбити певні підсумки, озирнутись на минулий семестр і оцінити свої досягнення. Саме це зробили студенти 91 групи, проаналізувавши, чому вони навчились за минулі 4 місяці, що саме беруть з собою у новий рік і новий семестр у своєму Departure Suitcase.
Як виявилось, їх валізи доверху заповнені новими знаннями, враженнями і планами і на майбутнє. Дехто, як справжні леді, не змогли помістити все до однієї валізи, і змушені були взятии дві, а то і три!

Що ж, у декого є привід пишатись собою! Вітаю з підкоренням нових сходинок успіху!
Вітаю батьків з такими талановитими дітьми! Вітаю викладачів з такими творчими студентами!