Вітання випускникам!

Шановні випускники, дорогі наші діти, а відтепер, ще й поважані колеги!

Диплом магістра, який ви отримуєте – не квиток у краще життя, це підтвердження того, що  вам під силу долати не лише мовні бар’єри, розпізнавати фальшивих друзів (а вони, на жаль, бувають не лише у перекладачів) чи розпитувати дорогу до Києва. Get started.

Працюючи з вами, ми не розгубили свого оптимізму, то ж і ви збережіть свій, йдучи далі, рухаючись вперед і будуючи власне майбутнє. Make a difference.

Ваше покоління – покоління вимогливе, вам потрібна робота, яка приносить задоволення,  враховує ваші смаки та пристрасті, відповідає вашим соціальним цінностям.  Тож бажаємо знайти таку і реалізувати себе в ній. Dream big.

Думайте. Мрійте. Прагніть. Робіть не те, що вам під силу, а те що правильно і праведно. Aim high.

І нехай у космічній височині наприкінці цього надзвичайно нелегкого високосного року засіяють ваші зірки – зірки успіху, досягнень, здобутків, відкриттів і щастя. Make it happen!

Щиро ваша – кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови.