Практичні заняття з волонтером Корпусу Миру

Минулої п’ятниці, 30 березня, у рамках вивчення теми «Jurisdiction in the U.S.A.» відбулася зустріч студентів групи 413 з волонтером Корпусу Миру Джозефом Хейлі, який працює на кафедрі практики англійської мови ННІ іноземних мов. Під час зустрічі Джозеф розповів студентам про американську судову систему. Він говорив про те, що знає з власного досвіду, адже тричі брав участь у суді присяжних. Джозеф також зазначив, що бути присяжним – велика честь та обов’язок кожного громадянина Америки. За його словами, цей досвід допоміг йому в майбутньому, коли він працював учителем, адже він міг розповісти студентам про особливості судової системи країни «з перших вуст».

Упродовж своєї презентації Джозей Хейлі давав можливість студентам запитати про особливості судової системи Сполучених Штатів Америки, уточнити незрозумілі моменти, а також порівняти систему США з судовим устроєм України. Зустріч дуже допомогла студентам, адже вони мали змогу отримати знання про складові судової системи від людини, яка безпосередньо була її складовою. Крім цього Джозеф дав кілька практичних порад, зокрема розповів, як потрібно обирати юриста.

Дуже дякуємо за можливість дізнатися більше!