НА КНИЖКОВОМУ ФЕСТИВАЛІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПЕРЕКЛАД»

Студенти та викладачі ННІ іноземних мов спеціальності «Переклад» Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького активно побували на ІІ Книжковому фестивалі у Черкасах.

Виконували волонтерську місію студентки Наталія Доленко, Марія Мізерна, Ірина Ушкова. Відвідували майстер-класи, спілкувалися з відомими письменниками, отримували автографи, придбали чимало цікавої сучасної літератури Надія Лихенко, Юлія Кулінська, викладачі кафедри теорії та практики перекладу Світлана Сторчеус, Юлія Опанасенко, Віталіна Рейдало.

Переймали досвід видатних сучасних перекладачів на воркшопі «Мистецтво художнього перекладу»; де слухали лекцію про відомих і незнаних перекладачів Черкащини від професора Володимира Поліщука, студенти Юлія Кулінська, Катерина Нейманіс, Едуард Спіркін, Анжеліка Муренко, Каріна Волошина, Анастасія Болотюк, Леся Нечипоренко, викладачі Юлія Опанасенко, Віталіна Рейдало. А сучасні майстри перекладу Валерій Кикоть, Ганна Синьоок, Наталія Горішна, Тамара Кисільова презентували свої перекладацькі здобутки. Про власний творчий метод учасникам заходу розповів кандидат філологічних наук, перекладач Валерій Кикоть.

Натхненні творчою атмосферою Книжкового фестивалю, з купою цікавої літератури, з порадами та побажаннями від сучасних митців слова впевнено крокуємо назустріч майбутньому …

Кафедра теорії та практики перекладу