Розмовний клуб з учасником програми віртуальної служби Корпусу Миру США в Україні розпочав роботу

Корпус миру США – це незалежне неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки Уряду Сполучених Штатів. Його було засновано за підтримки президента США Джона Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Програма Корпусу миру в Україні була започаткована згідно Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки від 6 травня 1992 р.

9 листопада у ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулось перше засідання розмовного клубу для студентів 2, 3, та 4 курсів з учасником програми віртуальної служби Корпусу Миру США в Україні Бобом Галбрайтом, до якого долучилися також Пашіс Лариса Олександрівна, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання іноземної мови та Лєвочкіна Світлана Владиславівна, старший викладач. Ця зустріч стала частиною багатолітньої співпраці кафедри англійської філології та методики навчання іноземної мови з Корпусом Миру США в Україні, яка спрямована на автоматизацію умінь та навичок говоріння англійською мовою (зокрема американським варіантом англійської мови). Студенти отримали можливість дізнатися більше про функціонування різних типів шкіл у США та виклики, які перед ними стоять сьогодні. Засідання клубу буде відбуватися на регулярній основі кожного четверга. Попереду ще багато актуальних та цікавих тем для обговорення з носієм мови.